Video Galeri

Kanal Ekonomi’ye Sektörü Değerlendirdik

Özmen Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı İşadamı Yılmaz Özmen Kanal Ekonomi ekranlarına sektörü değerlendirdi.

Emitt Fuarına Katılım Sağladık

Özmen Tekstil ve Tekstil TV olarak Emitt fuuarında SRT ekranlarına yönetim kurulu başkanımız işadamı Yılmaz Özmen açıklamalarda bulundu.

Spor ve Sporcunun Yanındayız

Özmen Tekstil olarak Spor ve Sporcunun her zaman yanındayız. İmranlı Dernekler Federasyonu olarak düzenlenen futbol turnuvası sonrasında teksti.tv ekranlarına açıklamada bulunduk.

Ekonomi Gazetecileri Derneği Yıl Sonu Etkinliği ve Ödül Töreni

Ekonomi Gazeteciler Derneği tarafından her yıl Türkiye İhraacatçılar Meclisinde düzenlenen yıl sonu etkinliği ve ödül törenine Özmen Tekstil yönetim kurulu başkanımız Yılmaz Özmen katılım sağladı. Tekstil.tv ekranlarına sektör ile ilgili bilgilendirmede bulundu.

Dünya Basın Mensupları Derneği Ödül Gecesi

Dünya Basın Mensupları Derneği (DBMD) tarafından Beşiktaş Çırağan Sarayda gerçekleşen ödül gecesine Özmen Tekstil olarak yönetim kurulu başkanımız işadamı Yılmaz Özmen katılım sağladı. Tekstil.TV olarak yılın en iyi dijital kanal ödülünü aldı.

Yol Bir Sürek Binbir

Almanya Alevi Birlikleri Federasyonu (AABF), 28 Eylül’de, Köln Lanxees Arena’da ‘Yol bir sürek binbir barış senfonisi’ şiarıyla, devasa bir kültür ve sanat etkinliği gerçekleştirdi.AABF ve Almanyalı Aleviler 30 yıllık Alevi örgütlenmesinin, tarihsel gelişimini ve kazanımlarını 15 bin insanla birlikte kutladılar. Sanatın ve kültürlerin diliyle geçmişten günümüze, kültürlerden kültürlere, dillerden dillere, düşüncelerden düşüncelere, insandan insana köprüler kurdular. Sosyal akrabalığın ve kardeşliğin kültürüne hizmet ettiler. Bu önemli etkinliğin 1000 adet kostümü ise ÖZMEN TEKSTİL firmamız tarafından hazırlanarak projeye katkı sunduk…

Lonca Medya ve Lonca Dergisi Röportaj

İş Dünyasına hitap eden Lonca Medya tarafından çıkartılan Lonca Dergisi için çok özel bir röportaj gerçekleştirdik.